Menu
 

Aktualności

30.05.2018

Remis z Chełmianką

W bardzo upalne środowe popołudnie do Krosna przyjechała czwarta drużyna tegorocznych rozgrywek Chełmianka Chełm.

Jedna jak i druga drużyna mogła kilkukrotnie pokusić się o strzelenie gola i objęcie prowadzenia w meczu, ale brakowało wykończenia czy szczęścia.

Pechowo dla Dawida Kuligi skończyło się starcie z rywalem w środku pola, zawodnik Karpat upadł na boisko i uskarżał się na ból mięśnia dwugłowego uda. Niestety popularny "Kuli" musiał zejęć z boiska a jego miejsce zajął Łukasz Krzysztoń.

Świetną sytuację w pierwszej połowie z rzutu wolnego miał Roman Botvynnyk, który tak jak w spotkaniu przeciwko Wiślanym Jaśkowice bezpośrednio uderzał na bramkę rywala, ale tym razem do strzelenia gola zabrakło dosłownie kilku centymetrów, albo troszeczkę mocniejszego uderzenia. Bramkarz zmienił trajektorię lotu piłki, która zmierzała w światło bramki i po interwencji otarła się o słupek.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0.

W drugich 45 minutach początek należał do gości, którzy mocno atakowali bramkę Mateusza Krawczyka, ale dalej brakowało im wykończenia akcji.

Pod sam koniec meczu drugą żółtą kartkę za faul przed polem karnym ujrzał David Pedowski, który musiał przedwcześnie opuścić boisko.

Jednakże była to dopiero trzecia żółta kartka Davida, więc nie będzie go czekała absencja na meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska, który już za3 dni. Pauzować za to będzie musiał Roman Botvynnyk, oraz jak zdrowie nie pozwoli to również Dawid Kuliga.

Do składu wraca natomiast Sebastian Białasik, który musiał "odsiedzieć" swoje za czerwień w meczu.

 

Dziękujemy kibicom za przybycie na dzisiejszy mecz i już zapraszamy za tydzień 6 czerwca na zaległe spotkanie z Podlasiem Biała Podlaska.

 

#WalczzymyDoKońca

#RazemTworzymyWielkieKarpaty

 
Główni Sponsorzy Karpat