Menu

Aktualności

28.05.2018

Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm

Po porażce w Sandomierzu, krośnieńskie Karpaty wracają na własne boisko, które przez ostatnie mecze było dla nich szczęśliwe. Przypomnijmy, ze podopieczni Trenera Dariusza Jęczkowskiego pokonały przy Legionów Partyzant Targowiska w Okręgowym Pucharze Polski, aż 6:0 a kilka dni później zaaplikowali 3 bramki nie tracąc ani jednej ligowemu rywalowi z Jaśkowic.

Ubiegły tydzień był pechowy, biało-niebiescy odpadli w półfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski i przegrały ligowy mecz w Sandomierzu grając od 30 minuty w dziesięciu i już mając bramkę do odrobienia. Ostatecznie Wisła pokonała Karpaciaży 3:0.

Nasz najbliższy rywal plasuje się aktualnie na 4 miejscu w ligowej tabeli i jest rewelacją rozgrywek! W pierwszym meczu obydwu ekip, który odbył się w Chełmie "Niedźwiadki" wygrały 1:0.

Miejmy nadzieję, że 30 dzień maja będzie szczęśliwy dla krośnian a po 90 minutach gry kolor zwycięstwa będzie mienił się w biel i błękit!