Menu

Aktualności

08.05.2018

Trzebinia skuteczniejsza od Karpat.

O takich meczach chciałoby się od razu zapomnieć. Przegrywamy w Krośnie z sąsiadem w ligowej tabeli 1:3...

Mecz był niemalże identyczny jak większość w rundzie wiosennej, Karpaciarze prowadzą grę i są ewidentnie zespołem przeważającym a mimo to przegrywamy mecz.

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:2 dla przyjezdnych, którzy oddali przez pierwsze 45 minut 4 strzały na bramkę krośnian z czego dwa wylądowały w siatce.

Druga połowa zaczyna się od mocnego ataku gospodarzy co skutkuje kilkoma sytuacjami, jednak żaden ze strzałów nie znajduje drogi do bramki MKS-u. Niemoc przełamuje dopiero Adrian Buszta, który strzela kontaktowego gola. Po tej akcji ciagle Karpaciarze są w natarciu, ale ostatecznie po błędzie na własnej połowie goście strzelają 3 gola i takim wynikiem kończy się mecz.

Podobne tematy 3 liga gr. IV Karpaty Krosno MKS Trzebinia
Karpaty Krosno przegrały z MKS-em Trzebinia. "Biało-niebiescy" byli lepszym zespołem od jednego z konkuretów do utrzymania, ale punktów nie zdobyli. Tym samym bardzo mocno skomplikowała się sytuacja Karpat w tabeli 3 ligi gr. IV

W pierwszej połowie Karpaty Krosno bardzo dobrze grały. Sporo sytuacji mieli piłkarze Dariusza Jęczkowskiego. Jednak na prowadzenie w tym meczu w 13. minucie wyszli zawodnicy MKS-u Trzebinia. Bramkę dla przyjezdnych zdobył Michał Kowalik.

Chwilę później powinno być 1-1. Dawid Cempa główkował po wrzutce z rzutu rożnego, ale jakiś cudem piłkę obronił golkiper przyjezdnych.

W 32. minucie MKS Trzebinia wyszła niespodziewanie na dwu bramkowe prowadzenie. Paweł Sawczuk zdecydował się na strzał z 30 metrów i piłka obok słupka wpadła do bramki strzeżonej przez Mateusza Krawczyka. Wynikiem 0-2 zakończyła się pierwsza cześć meczu. Karpaty były zespołem lepszym, ale prowadzili goście.

Chwilę po zmianie stron nadzieję na korzystny wynik dał Adrian Buszta i na tablicy wyników przy ul. Legionów 6 było 1-2. Jednak na więcej nie było stać gospodarzy i mecz zakończył się zwycięstwem MKS-u Trzebinia. Goście dołożyli jeszcze jedno trafienie w 87. minucie meczu i ustalili wynik na 1-3.

Tym samym MKS Trzebinia wygrała po raz pierwszy w tej rundzie. Tym bardziej, że było to spotkanie o przysłowiowe "6 punktów". Karpaty spadają na ostatnie miejsce w tabeli, a już za tydzień zagrają z Sołą Oświęcim.
0-1 Michał Kowalik (13)
0-2 Paweł Sawczuk (29)
1-2 Adrian Buszta (52)
1-3 Michał Kowalik (87)