Menu
 

Aktualności

24.04.2018

Vivaldi gra razem z Karpatami!

Wreszcie możemy podać oficjalną wiadomość!

Firma Vivaldi jest właścicielem dwóch marek handlowych Vivaldi Meble oraz Vivaldi Boutique  i od teraz jest oficjalnym Partnerem Klubu Sportowego "Karpaty" Krosno!

 

Kilka słów o firmie Vivaldi:

 

Vivaldi Meble zajmuje się kompleksowym wyposażeniem mieszkań i domów w meble. W ofercie posiadamy meble systemowe, meble kuchenne, meble dziecięce oraz szeroka game mebli uzupełniających. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszego sklepu internetowego  oraz polubienie naszego profilu na facebooku.

Vivaldi Boutique specjalizuje się w projektowaniu i szyciu kreacji dla kobiet. Vivaldi Boutique posiada swoją własną pracownie autorska na ul. Witosa w Krośnie (Oś. Guzikówka) gdzie prowadzimy konsultacje i realizujemy projekty naszych Klientek a także tworzymy swoje własne linie modowe. Marka Vivaldi Boutique posiada również swój butik w Rzeszowie w Galerii Millenium Hall (część premium) , gdzie również 2 razy w tygodniu odbywają się konsultacje z naszymi Klientkami. Vivaldi Boutique stawia na najwyższą jakość, dlatego też tkaniny (naturalne jedwabie, kaszmiry, wełny wysoko-skrętne) oraz akcesoria do tworzenia naszych kreacji sprowadzamy bezpośrednio z Włoch. W naszej ofercie prym wiodą garnitury damskie, suknie wieczorowe, sukienki koktajlowe czy też suknie ślubne. Zapraszamy do e-sklepu oraz na nasz fan page na Facebooku.

 

Jako Klub Sportowy "Karpaty" Krosno pragniemy serdecznie podziękować firmie Vivaldi za obdarzenie nas zaufaniem i chęć wspierania krośnieńskiej piłki nożnej.

Natomiast Was drodzy kibice i sympatycy krośnieńskich Karpat zapraszamy do korzystania z usług firmy Vivaldi Meble oraz Vivaldi Boutique, robiąc zakupy u naszego Partnera wspieracie jednocześnie rozwój krośnieńskiej piłki nożnej.

 

Raz jeszcze dziękujemy za zaufanie! Postaramy się zrobić wszystko aby odwdzięczyć się dobrymi wynikami na boisku i utrzymaniu 3 ligowej piłki w Krośnie.

 

 

 
Główni Sponsorzy Karpat