Menu
 

Aktualności

13.04.2018

Karpaty Krosno v.s. Stal Rzeszów

Emocje po pucharowej wygranej nad odwiecznym rywalem - Stalą Sanok jeszcze dobrze nie opadły, a już na rozkładzie mamy kolejną Stal! Tym razem w meczu o ligowe punkty podejmujemy 6 drużynę tabeli - Stali Rzeszów.

W poprzedniej kolejce nasi rywale przegrali na własnym boisku z drużyną Chełmianki Chełm 2:1. Krośnianie natomiast jak dobrze Państwo pamiętają zremisowali przy Legionów z ekipą Motoru Lublin 1:1.

Od 5 lat mecze ze Stalą Rzeszów są nazywane "meczami przyjaźni" więc na trybunach panuje miła, rodzinna atmosfera, jednakże na boisku nie będzie taryfy ulgowej! Mimo, ze zespoły mają różne cele na rundę wiosenną, to punkty są dla nich tak samo ważne! Karpaciarze zapewniają, że walka będzie o każdą piłkę i o każdy centymetr boiska, a wszystko po to aby wygrać pierwszy mecz w rundzie wiosennej i piać się w górę tabeli aby spokojnie utrzymać III Ligę w Krośnie!

 

Od sobotniego pojedynku na naszym stadionie będzie wydzielony nowy sektor, tak zwany "Sektor Rodzinny". Znajdować się będzie na niebieskiej trybunie (obok orlika) i wydzielony jest dla Naszych najmłodszych sympatyków wraz ze swoimi rodzicami ;)

Dla wszystkich dzieci obecnych na meczu zostanie przygotowana darmowa wata cukrowa oraz popcorn.

 

Klub zadbał również o kibiców, którzy nie mogą pojawić się w sobotę na stadionie. Z meczu zostanie przeprowadzona relacja LIVE, którą będzie można wykupić na stronie naszego partnera Polsport LIVE

 

Na ten mecz obowiązują dodatkowe bilety, czyli poza standardowym biletem normalnym (12 zł) i ulgowym (8 zł) na stadion mogą w promocyjnej cenie wejść rodziny.

Bilet 1+2 (12 zł, uprawnia do wejścia na stadion jednej osoby dorosłej z dwójką dzieci do lat 12)

Bilet 2+ (15 zł, uprawnia do wejścia na na stadion rodziców wraz z dziećmi do lat 12)

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Karpat w sobotnie popołudnie na stadion czyli nasze #SerceMiastaSzkła, aby głośnym i kulturalnym dopingiem wspierać piłkarzy w drodze po kolejne ligowe punkty!

 

#WiosnaJestNasza

#RazemTworzymyWielkieKarpaty

 
Główni Sponsorzy Karpat