Menu
 

Aktualności

09.04.2018

Remisujemy z Motorem

Cóż to był za mecz! Od pierwszych minut sobotniego pojedynku z Motorem Lublin, nieznaczną przewagę mieli goście, którzy wypracowali sobie więcej akcji podbramkowych niż "Karpaciarze". Jednak pierwsza połowa skończyła się bezbramkowym remisem, zarówno jeden jak i drugi zespół miał swoje sytuacje, ale do umieszczenia piłki w siatce zabrakło albo odrobiny szczęścia, albo trochę więcej precyzji.

 

Druga połowa tradycyjnie rozpoczęła się od odważniejszych ataków zawodników z Krosna i niewiele po jej rozpoczęciu dogodną sytuację na zdobycie gola i objęcie prowadzenia w meczu miał Dawid Cempa, jednak bramkarz Motoru wyczekał "Cempiego" do ostatniej chwili i ostatecznie wybronił strzał naszego napastnika.

 

Pierwszego gola ujrzeliśmy w 78 minucie, bramkę zdobył  zawodnik gości Dmytro Kozban, który kilka minut wcześniej dopiero pojawił się na placu gry.

Na odpowiedź Karpat nie trzeba było długo czekać! Już po minucie gola na remis strzelił Marek Zięba! Zawodnik ten wszedł na boisko razem ze strzelcem pierwszego gola w meczu w 73 minucie.

Także podsumować można to tak, że największe emocje i to co kibice lubią najbardziej czyli gole zafundowali kibicom zmiennicy, którzy weszli w tym samym czasie na boisko i w niewielkim odstępie czasu strzeli gole dla swoich drużyn.

 

Zapraszamy do zapoznania się z konferencją prasową, skrótem meczowym oraz zdjęciami.

 

#WiosnaJestNasza

#RazemTworzymyWielkieKarpaty

 
Główni Sponsorzy Karpat