Menu
 

Aktualności

05.04.2018

Kwietniowa ramówka Karpaty LIVE

Wszystkie domowe, kwietniowe spotkania naszych Karpat będzie można obejrzeć na żywo za pośrednictwem klubowego kanału Karpaty LIVE. Jesienne transmisje cieszyły się popularnością wśród kibiców Karpat zamieszkujących poza granicami kraju czy naszego regionu oraz wśród kibiców drużyn przyjezdnych stąd projekt będzie kontynuowany.
W kwietniu za pośrednictwem Karpaty LIVE zrealizujemy hitowo zapowiadające się mecze z Motorem Lublin, rzeszowską Stalą, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz JKS Jarosław. Transmisje można będzie zakupić jak do tej pory w systemie pay-per-view z tą jednak różnicą iż dzięki wsparciu partnerów cena zakupu będzie niższa i została ona ustalona przez Zarząd klubu w wysokości 9,90 PLN.
Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion w Krośnie przy Legionów 6 zaś tych którzy z różnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału zapraszamy do kibicowania za pośrednictwem klubowej telewizji Karpaty LIVE

Zarząd Karpat dziękuje Zarządowi KSM Krosno za przychylność i współpracę oraz firmie Fiber Group za dostarczenie na potrzeby realizacji transmisji szerokopasmowego internetu.

Oficjalnymi partnerami klubowej telewizji Karpaty LIVE w rundzie wiosennej będą Krosno Miasto Szkła oraz Auto Estetyka Krosno.

 

 

 
Główni Sponsorzy Karpat