Menu
 

Aktualności

26.02.2018

Wywiad z Kulim!

 

 

  Po wygranej w sparingu z Glinikiem Gorlice (2:4) na kilka pytań odpowiedział nasz wychowanek Dawid Kuliga. Zapraszamy do lektury.

 

  1. Michał : W swojej karierze miałeś już styczność z kilkoma trenerami. Każdy ma swoje podejście do okresu przygotowawczego. Wcześniej już pytałem o to Mateusza Kolbusza. Powiedz nam, jak  Ty oceniasz obecne treningi u trenera Jęczkowskiego? Jest ciężko?

  Dawid : Jak wiadomo każdy trener ma inny plan na okres przedsezonowy. Szczególnie ten zimowy jest specyficzny. Jeżeli chodzi o treningi i podejście trenera to jest oczywiście w pełni profesjonalnie i przyznam, że było ciężko. Aktualnie będziemy schodzili z obciążeń i powoli wchodzimy już w mikro-cykl meczowy, więc najcięższe jest za nami. 

 

  2. Michał : Tabela jest płaska. Kibice Karpat nie wyobrażają sobie innego scenariusza niż utrzymanie w III lidze – czy w szatni rozmawiacie ze sobą na ten temat? Jak Ty do tego podchodzisz?

  Dawid : Jak każdy wie, pierwsza część sezonu nie poszła kompletnie po naszej myśli. Było to spowodowane nie tylko czysto sportowymi aspektami... Większość ludzi interesujących się krośnieńską piłką wie o czym mówię. Temat poprzedniej rundy został zamknięty wraz z poprzednim rokiem. Ja osobiście podchodzę do tego ze spokojem. Presję w dużej mierze wywierała osoba, której nie ma już w Klubie. Najlepiej działać w spokoju i powoli robić swoje. Bez pompowania żadnego " balonika ".

 

  3. Michał : Na wiosnę czeka nas również pojedynek ze Stalą Sanok w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Myślisz o tych rozgrywkach czy wolisz się skupić na lidze?

  Dawid : Jak wiadomo, kilka lat czekaliśmy na derbowe spotkanie. Na pewno jest to ważny pojedynek nie tylko dla nas ale i także dla naszych kibiców. Wszyscy na pewno chcą żebyśmy zagrali dobre spotkanie w Sanoku i przeszli do następnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. To dodatkowo motywuje. W głównej mierze skupiamy się jednak na meczach ligowych i żeby zaprezentować w nich lepszy, przede wszystkim skuteczniejszy futbol niż w poprzedniej rundzie.

 

  4. Michał : Jak się czujesz? Forma jest?

  Dawid : Czuję się bardzo dobrze. Ogólnie myślę, że będziemy dobrze przygotowani do sezonu i moim zdaniem utrzymamy się w 3 lidze... Innego scenariusza nawet nie biorę pod uwagę. Forma jest, bo była... hehe :)

 

  5. Michał : Chcesz coś powiedzieć naszym kibicom?

  Dawid :  Chcę przekazać, że będziemy potrzebowali waszego ogromnego wsparcia a przede wszystkim dopingu na każdym meczu u siebie i na wyjeździe. Będzie to nam bardzo potrzebne. Liczymy na Was!

 

 Dziękuję za rozmowę. Oczywiście zachęcamy do zakupu karnetów na najbliższą rundę. Razem budujemy nasze KARPATY! :) 

 Można to zrobić od 8.00 do 17.00 - u p.Tomasza Ziobry - parking płatny na Legionów (obok naszego stadionu i CDS) i w siedzibie naszego Klubu.

Cena to tylko 80 zł.

 

Z Dawidem Kuligą rozmawiał Michał Wacławik

 

 
Główni Sponsorzy Karpat