Menu

Aktualności

23.10.2017

Z piekła do nieba

Zwycięstwo! Wygrywamy jakże ważny mecz z Wisłą Sandomierz 3:2. To my dopisujemy sobie 3 oczka! Goście zdobyli pierwszą bramkę już w 7-ej minucie spotkania, strzelcem gola Sudy. W 36-ej minucie zimną krew do samego końca zachował Dawid Cempa i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Wisły, 1:1. Trzeba przyznać, że to drużyna przyjezdnych potrafiła tego dnia dłużej utrzymać się przy piłce. Z biegiem czasu do głosu zaczęły dochodzić Karpaty. Niestety w 64-ej minucie Drapsa zdobywa bramkę na 1:2. To co wydarzyło się w końcówce meczu zapamiętamy na bardzo długo. Na szczęście obyło się bez interwencji lekarzy, choć za serce łapało się wielu. Po szybkiej kontrze bramkę na 2:2 już w 90-ej minucie zdobył ponownie Cempa. Również i tym razem nie spanikował. Spokojnie wyczekał na odpowiedni moment i uderzył obok bezradnie interweniującego Drzymały. Kiedy wszyscy cieszyli się z tego, że udało się szczęśliwie wyrównać stan meczu, Karpaty mają do wykonani ostatni tego dnia stały fragment gry. Po dobrej wrzutce z rzutu rożnego najwyżej do piłki wyskoczył Patryk Kołodziej i mocnym uderzeniem głową skierował piłkę tuż przy słupku. Ten strzał był nie do obrony. Radość na stadionie była ogromna. Cieszmy się z tych punktów. Obiektywnie mecz był wyrównany. Zwycięstwo odniesione w takich okolicznościach potrafi bardzo zmobilizować. Po meczu trener Fedoruk powiedział: Pokazaliśmy charakter. Pracujemy nad przygotowaniem nie tylko fizycznym i taktycznym, ale też mentalnym. Za to kochamy piłkę nożną.

KARPATY KROSNO - WISŁA SANDOMIERZ 3:2