Menu

Aktualności

08.10.2017

Karpaty - Soła 1:2

Tym razem musimy uznać wyższość rywali. Po wyrównanym meczu przegrywamy z Sołą Oświęcim 1:2. Nasz rywal został tym samym nowym liderem rozgrywek. W 21 minucie bramkę dla gości zdobył Przemysław Knapik. W tej sytuacji błąd popełnił Adrian Nowak, który wyłożył piłkę rywalom a Ci po wymianie kilku podań umieścili ją w naszej bramce. Knapik uderzył mocno tuż przy słupku obok interweniującego Mateusza Krawczyka. Krawczyk kilkoma interwencjami uratował nas przed stratą kolejnej bramki. Po przerwie bliski wyrównania był Dawid Cempa, jego strzał zdołał odbić bramkarz. Natomiast po chwili Nowak w pełni się zrehabilitował. Atakowała Soła, przed wyjściem piłki na rzut rożny uratował nas Dawid Kuliga, który od razu pognał skrzydłem w kierunku bramki rywali. Wymienił piłkę z aktywnym Grzegorzem Gawle. Jego dośrodkowanie na bramkę zamienił właśnie wspomniany Nowak. Była 56 minuta meczu. 1-1. Obie drużyny próbowały atakować i wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się remisem. Niestety w 72 minucie gola dla Soły zdobył świeżo wprowadzony na boisko Arkadiusz Czapla. W narożniku pola karnego faulował Kuliga. Dobre dośrodkowanie i Czapla zdobył bramkę uderzeniem głową. Mimo wszystko można powiedzieć, że na tle lidera zaprezentowaliśmy się całkiem przyzwoicie. Momentami zabrakło koncentracji i spokoju w grze. Nasi piłkarze zostawili na boisku dużo zdrowia, brawa za walkę.

KARPATY KROSNO - SOŁA OŚWIĘCIM 1:2 (0:1)