Menu

Aktualności

01.10.2017

Trzebinia - Karpaty 0:0

W piątkowym meczu 10-ej kolejki nasze Karpaty zremisowały w Trzebini z miejscowym MKS-em 0:0. Przebieg meczu można uznać za wyrównany. Początek zdecydowanie dla gospodarzy. Bardzo bliski zdobycia bramki w 25-ej minucie był zawodnik MKS-u - Kamil Kłusek. Zwiódł on Mateusza Kolbusza i w idealnej wręcz sytuacji uderzył minimalnie obok naszej bramki. W odpowiedzi Karpaciarze ruszyli do przodu, po ciekawej akcji domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu piłki ręką przez Mateusza Stokłosę. Druga połowa miała bardzo podobny przebieg. Jej początek dla MKS-u , który potrafił znaleźć sposób na naszą obronę i stworzył sobie dwie dobre akcje zakończone strzałami. Przy obu próbach dobrze zachował się Mateusz Krawczyk chroniąc nas przed utratą bramki. W 80-ej minucie doskonałą sytuację do zdobycia bramki miały Karpaty. Po szybkiej wymianie podań między Dawidem Kuligą i Mateuszem Kantorem do strzału doszedł Kamil Wawoczny. Uderzył dobrze głową jednak jego strzał rozpaczliwie z lini bramkowej wybił obrońca gospodarzy - Jakub Ochman. W ostatniej minucie doliczonego czasu z rzutu wolnego minimalnie obok bramki uderzał Dawid Cempa. Remis można uznać za sprawiedliwy rezultat. Obie strony miały swoje okazje do przechylania szali zwycięstwa na swoją stronę.

MKS Trzebinia – Karpaty Krosno 0:0

Składy:

MKS Trzebinia: Szymala–Sawczuk(89'Michalec),Ochman,Kalinowski,Stokłosa–Kowalik(ż)(84'Małodobry),Kłusek(46Świętek),Cichy,Mizia–Porębski(70'Majcherczyk),Stanek

Karpaty: Krawczyk–Wawoczny,Dudek(90'Kołodziej),Kolbusz,Kuliga-Nowak(57'Świech),Mordec,Kantor,Gawle,Białasik(46'Wcisło)-Cempa