Menu

Aktualności

24.09.2017

Karpaty - Spartakus 3:0

W sobotnim pojedynku nasze Karpaty odniosły przekonujące zwycięstwo 3:0 ze Spartakusem Daleszyce. Po kiepskim początku sezonu wracamy na prawidłowe tory. Cieszy również to, że zagraliśmy 'na zero' i Mateusz Krawczyk zachował tego dnia czyste konto. Wyróżnić należy Dawida Cempe, który zdobył bramkę a także miał spory udział przy pozostałych bramkach. Dawid często schodził do środka gdzie potrafił odebrać i przetrzymać piłkę. Mamy również bardzo szybkie skrzydła, które dają nam sporo powodów do radości. Pierwszy gol padł w 18-ej minucie meczu, po dośrodkowaniu Dawida Kuligi piłkę do siatki uderzeniem po ziemi skierował Adrian Nowak. Po przerwie bramkę na 2:0 po bardzo ładnej wymianie podań Białasik-Cempa zdobył aktywny Grzegorz Gawle. Tego typu akcje chcemy oglądać jak najczęściej, zanim rywale się zorientowali piłka już była w bramce. W 69-ej minucie Cempa doczekał się swojej okazji i sam ustalił wynik meczu. Na prawym skrzydle zatańczył z przeciwnikiem Nowak. Dośrodkował po ziemi, piłkę przepuścił Białasik, jeszcze obrońca Spartakusa próbował bezskutecznie ratować sytuację wślizgiem ale Cempa poczekał i uderzył mocno w górny róg bramki. 3:0. Dobry mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. Zwycięstwo w takim stylu cieszy zarówno trenera jak i kibiców. W najbliższy piątek czeka nas wyjazdowy mecz w Trzebini z tamtejszym MKS-em.

Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce 3:0 (18'Nowak,51'Gawlce,69'Cempa)