Menu

Aktualności

18.09.2017

JKS - KARPATY 1:1

Nasze Karpaty przywożą z Jarosławia cenny punkt. Po bardzo wyrównanym meczu remisujemy ostatecznie na trudnym terenie 1:1. Już na początku meczu dwie dobre okazje do zdobycia bramki miał Dawid Cempa. Wreszcie w 39-ej minucie udało mu się zdobyć gola ładnym uderzeniem sprzed pola karnego. Asystą popisał się bardzo aktywny tego dnia Adrian Nowak. Gospodarze sporadycznie atakowali i w tej części meczu nie zagrozili poważnie naszej bramce strzeżonej przez Mateusza Krawczyka. Początek drugiej połowy również dla Karpat. Z upływem czasu powoli coraz groźniejsze akcje budował JKS. W 69-ej minucie Zawiślak wykorzystał błąd Krawczyka, który wyszedł za daleko do piłki. Mecz zakończył się remisem. Biorąc pod uwagę całokształt należy być zadowolonym ze zdobytego punku. Forma naszych piłkarzy zdaje się rosnąć. Zwłaszcza szybkie akcje na skrzydłach muszą się podobać. Należy szanować każdy zdobyty punkt. Bardzo ciekawie wygląda sytuacja w tabeli. Sześć drużyn w tym JKS i Karpaty ma po pięć punktów. Już w sobotę gramy w Krośnie ze Spartakusem. Drużyna z Daleszyc przegrała w niedzielę u siebie z Motorem 1:3 i ma na swoim koncie również pięć punktów. Zapraszamy już teraz wszystkich kibiców na sobotni mecz!

JKS JAROSŁAW - KARPATY KROSNO 1:1 (39'Cempa,69'Zawiślak)