Menu
 

Aktualności

12.05.2017

W sobotę mecz! Zapraszamy na Legionów!

 

  Już jutro, tj. 13-ego maja czekają nas kolejne piłkarskie emocje! W ramach 29-ej kolejki, nasze Karpaty zagrają z będącym na 16-tym miejscu Cosmosem Nowotaniec. Drużynę gości prowadzi obecnie duet Mateusz Krawczyk - Łukasz Krzysztoń, który nie tak dawno dawno zmienił na stanowisku trenera dobrze nam znanego Irka Zarzykę. Każdy ze wspomnianej trójki jest podstawowym graczem Cosmosu i każdy z nich swego czasu grał w naszych "biało - niebieskich" barwach. Zapowiada się bardzo ciekawie, to w końcu mecz derbowy. Nasze Karpaty są właśnie po zdobyciu "Okręgowego Pucharu Polski" . Warto przypomnieć że na taki sukces musieliśmy czekać naprawdę długo.

 

  Terminarz nas nie rozpieszcza, gramy co trzy dni. Nasi piłkarze czują się dobrze, dlatego do jutrzejszego meczu wszyscy podchodzą bardzo pozytywnie. Cieszy środowy sukces, natomiast jutrzejsza wygrana pozwoli nam już na spokojnie patrzeć w ligową tabelę. Motywujące są słowa trenera, który podkreśla jak ważny jest wynik w swoim regionie. Jutrzejszy mecz to w końcu kolejne derby. W ostaniej kolejce zremisowaliśmy w Oświęcimiu z tamtejszą Sołą, 1:1. Nasz bilans u siebie to : 5-5-3. Cosmos przegrał u siebie z KSZO Ostrowiec Świętorzyski 0:1. Bilans naszych jutrzejszych gości na wyjeździe to : 2-3-8. W poprzedniej rundzie wygraliśmy w Nowotańcu 0:1. Wszyscy są zmotywowani. Cosmos walczy o utrzymanie dlatego nie będzie to łatwy mecz. Wierzymy jednak w zwycięstwo naszej drużyny. Mecz rozpocznie się o 17:00. Tuż przed nim odbędzie się oficjalna prezentacja środowego trofeum. Zapraszamy wszystkich serdecznie! 

 

  Jeśli chodzi o pozostałe spotkania, najciekawiej zapowiada się mecz w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie miejscowe KSZO zagra z liderem rozgrywek Motorem Lublin. To spotkanie o 20:00. Trzecia w tabeli Garbarnia Kraków jedzie na swój mecz do Nowego Targu. Stal Rzeszów, która będzie naszym rywalem 31 maja na kolejnym szczeblu rozgrywek o "Puchar Województwa", czeka spotkanie z Podlasiem Biała Podlaska. W Tarnowie - Unia zmierzy się z Resovią. Pauzuję Soła Oświęcim.

 

  Komplet spotkań 29 kolejki:

Orlęta Radzyń Podlaski - JKS 1909 Jarosław 14 maja, 17:00
Unia Tarnów - Resovia 14 maja, 17:00
Karpaty Krosno - Cosmos Nowotaniec 13 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin 13 maja, 20:00
Avia Świdnik - Spartakus Daleszyce 13 maja, 17:00
w Daleszycach; Avia gospodarzem
Podhale Nowy Targ - Garbarnia Kraków 13 maja, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza - Wierna Małogoszcz 13 maja, 17:00
Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 13 maja, 17:00

Pauza: Soła Oświęcim

MW

 
Główni Sponsorzy Karpat