Menu

Aktualności

08.05.2017

Podsumowanie kolejki.

Jeszcze w sobotę, Karpaty zremisowały w Oświęcimiu z miejscową Sołą 1:1. Punkt przywieziony z trudnego terenu należy szanować. Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że po reformie rozgrywek, poziom wyraźnie poszedł do góry. W tabeli jest ciasno, walka o utrzymanie nabiera tempa. Spartakus Daleszyce wygrywa na swoim specyficznym boisku 3:1 z grającym naprawdę dobry futbol - Podhalem Nowy Targ. Stal Rzeszów, aż do 70 - tej minuty nie potrafiła przebić się przez mur defensywy Wiernej, ostatecznie wygrała w Małogoszczy 0:3. W derbach ziemi lubelskiej górą Motor. Pokonał Avię 2:0 i został samodzielnym liderem rozgrywek. JKS Jarosław w ostatniej minucie strzela zwycięską bramkę i zdobywa 3 punkty w meczu z Podlasiem, było 2:1. Nasz sobotni rywal - Cosmos Nowotaniec, przegrywa u siebie z KSZO 0:1. Co ciekawe, czwartą żółtą kartkę zobaczył Kacper Rak i na Legionów nie zagra. Interesująco również było w Radzyniu Podlaski, Orlęta wygrały z 'jaskółkami' 3:1. Przypominamy, że takim samy rezultatem nasze Karpaty uporały się z drużyną z Tarnowa. Odpoczywała Resovia. Już w środę czeka nas finał "Okręgowego Pucharu Polski" z LKS-em Pisarowce. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz! Wspomóżmy swoją obecnością naszych piłkarzy! Stadion w Pisarowcach, środa - godzina 16:30!

JKS 1909 Jarosław 2-1 Podlasie Biała Podlaska
Wierna Małogoszcz 0-3 Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków 1-0 MKS Trzebinia/Siersza
Spartakus Daleszyce 3-1 Podhale Nowy Targ
Motor Lublin 2-0 Avia Świdnik
Cosmos Nowotaniec 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim 1-1 Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Unia Tarnów