Menu
 
Główni Sponsorzy Karpat
 
08.09.2016

Podsumowanie transferów - lato 2016

Tydzień temu zamknęło się letnie okienko transferowe. Nasz klub był niezwykle aktywny w poszukiwaniu nowych zawodników, których łącznie na Legionów przybyło kilkudziesięciu.
 
11.08.2016

Ligowe statystyki Karpaciarzy

NAJWIĘCEJ MINUT NA BOISKU :  Mateusz KANTOR - 1310 Przemysław SZKATUŁA - 1217 Zbigniew DĄBEK - 1190 Eryk KRUPA - 1151 Daniel PAWLAK - 1080 Mariusz GABRYCH - 982 Kamil GROBORZ - 976 Mariusz STĘPIEŃ - 952 Damian ŁANUCHA - 890 Adrian BUSZTA -  829 Andrij NIKANOWYCZ - 782 Jaromir SKIBA - 775 Daniel PASZEK - 697 Dawid CEMPA - 571 Jakub MORDEC - 532 Oskar WIELICZKO - 488 Hubert SIEPIERSKI - 425 Paweł JARZĄB - 396 Oskar WĄSIKOWSKI - 370 Adrian SITEK - 271 NAJLEPSZY STRZELEC : Mariusz GABRYCH - 5 Przemysław SZKATUŁA - 3 Damian ŁANUCHA - 2 Dawid CEMPA - 2 Zbigniew DĄBEK - 1 Jaromir SKIBA - 1 Mateusz KANTOR - 1 Eryk KRUPA - 1 JOKER : Dawid CEMPA - 1 Mariusz GABRYCH - 1 STRZELCY RZUTÓW KARNYCH : Przemysław SZKATUŁA - 2/2 NAJWIĘCEJ ASYST : Daniel PASZEK - 3 Przemysław SZKATUŁA - 3 Mateusz KANTOR - 2 Damian ŁANUCHA - 2 Andrij NIKANOWYCZ - 1 MECZE BEZ PUSZCZONEJ BRAMKI : Mariusz STĘPIEŃ - 2 Oskar WIELICZKO - 1 ŻÓŁTE KARTKI : Kamil GROBORZ - 7 Mateusz KANTOR - 4 Daniel PAWLAK - 4 Dawid CEMPA - 3 Zbigniew DĄBEK - 3 Damian ŁANUCHA - 2 Andrij NIKANOWYCZ - 2 Daniel PASZEK - 2 Jakub MORDEC - 1 Przemysław SZKATUŁA - 1 Mariusz STĘPIEŃ - 1 Jaromir SKIBA - 1 CZERWONE KARTKI : Damian ŁANUCHA - 1 Kamil GROBORZ - 1
 
12.07.2016

Terminarz III ligi

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek IV grupy III ligi. Rozgrywki rozpoczną się 6 sierpnia. Na inaugurację Karpaty zagrają w Rzeszowie, gdzie zmierzą się z miejscową Stalą.  W pierwszym spotkaniu na własnym boisku biało-niebiescy podejmą drużynę MKS Trzebinia/Siersza.  1. kolejka - 6/7 sierpnia Cosmos Nowotaniec - JKS Jarosław Motor Lublin - Soła Oświęcim Spartakus Daleszyce - Resovia Garbarnia Kraków - Orlęta Radzyń Podlaski Wierna Małogoszcz - Unia Tarnów Podlasie Biała Podlaska - Wisła II Kraków Stal Rzeszów - Karpaty Krosno MKS Trzebinia/Siersza - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 2. kolejka - 13/14 sierpnia JKS Jarosław - Avia Świdnik KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ Karpaty Krosno - MKS Trzebinia/Siersza Wisła II Kraków - Stal Rzeszów Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska Orlęta Radzyń Podlaski - Wierna Małogoszcz Resovia - Garbarnia Kraków Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce Cosmos Nowotaniec - Motor Lublin 3. kolejka - 17 sierpnia Motor Lublin - JKS Jarosław Spartakus Daleszyce - Cosmos Nowotaniec Garbarnia Kraków - Soła Oświęcim Wierna Małogoszcz - Resovia Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski Stal Rzeszów - Unia Tarnów MKS Trzebinia/Siersza - Wisła II Kraków Podhale Nowy Targ - Karpaty Krosno Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4. kolejka - 20/21 sierpnia JKS Jarosław - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Karpaty Krosno - Avia Świdnik Wisła II Kraków - Podhale Nowy Targ Unia Tarnów - MKS Trzebinia/Siersza Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów Resovia - Podlasie Biała Podlaska Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz Cosmos Nowotaniec - Garbarnia Kraków Motor Lublin - Spartakus Daleszyce 5. kolejka - 27/28 sierpnia Spartakus Daleszyce - JKS Jarosław Garbarnia Kraków - Motor Lublin Wierna Małogoszcz - Cosmos Nowotaniec Podlasie Biała Podlaska - Soła Oświęcim Stal Rzeszów - Resovia MKS Trzebinia/Siersza - Orlęta Radzyń Podlaski Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów Avia Świdnik - Wisła II Kraków KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Karpaty Krosno 6. kolejka - 31 sierpnia JKS Jarosław - Karpaty Krosno Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Unia Tarnów - Avia Świdnik Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ Resovia - MKS Trzebinia/Siersza Soła Oświęcim - Stal Rzeszów Cosmos Nowotaniec - Podlasie Biała Podlaska Motor Lublin - Wierna Małogoszcz Spartakus Daleszyce - Garbarnia Kraków 7. kolejka - 3/4 września Garbarnia Kraków - JKS Jarosław Wierna Małogoszcz - Spartakus Daleszyce Podlasie Biała Podlaska - Motor Lublin Stal Rzeszów - Cosmos Nowotaniec MKS Trzebinia/Siersza - Soła Oświęcim Podhale Nowy Targ - Resovia Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów Karpaty Krosno - Wisła II Kraków 8. kolejka - 10/11 września JKS Jarosław - Wisła II Kraków Unia Tarnów - Karpaty Krosno Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Resovia - Avia Świdnik Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ Cosmos Nowotaniec - MKS Trzebinia/Siersza Motor Lublin - Stal Rzeszów Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska Garbarnia Kraków - Wierna Małogoszcz 9. kolejka - 17/18 września Wierna Małogoszcz - JKS Jarosław Podlasie Biała Podlaska - Garbarnia Kraków Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce MKS Trzebinia/Siersza - Motor Lublin Podhale Nowy Targ - Cosmos Nowotaniec Avia Świdnik - Soła Oświęcim KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski Wisła II Kraków - Unia Tarnów 10. kolejka - 24/25 września JKS Jarosław - Unia Tarnów Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła II Kraków Resovia - Karpaty Krosno Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Cosmos Nowotaniec - Avia Świdnik Motor Lublin - Podhale Nowy Targ Spartakus Daleszyce - MKS Trzebinia/Siersza Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów Wierna Małogoszcz - Podlasie Biała Podlaska 11. kolejka - 1/2 października Podlasie Biała Podlaska - JKS Jarosław Stal Rzeszów - Wierna Małogoszcz MKS Trzebinia/Siersza - Garbarnia Kraków Podhale Nowy Targ - Spartakus Daleszyce Avia Świdnik - Motor Lublin KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Cosmos Nowotaniec Karpaty Krosno - Soła Oświęcim Wisła II Kraków - Resovia Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski 12. kolejka - 8/9 października JKS Jarosław - Orlęta Radzyń Podlaski Resovia - Unia Tarnów Soła Oświęcim - Wisła II Kraków Cosmos Nowotaniec - Karpaty Krosno Motor Lublin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Spartakus Daleszyce - Avia Świdnik Garbarnia Kraków - Podhale Nowy Targ Wierna Małogoszcz - MKS Trzebinia/Siersza Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów 13. kolejka - 15/16 października Stal Rzeszów - JKS Jarosław MKS Trzebinia/Siersza - Podlasie Biała Podlaska Podhale Nowy Targ - Wierna Małogoszcz Avia Świdnik - Garbarnia Kraków KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Spartakus Daleszyce Karpaty Krosno - Motor Lublin Wisła II Kraków - Cosmos Nowotaniec Unia Tarnów - Soła Oświęcim Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 14. kolejka - 22/23 października JKS Jarosław - Resovia Soła Oświęcim - Orlęta Radzyń Podlaski Cosmos Nowotaniec - Unia Tarnów Motor Lublin - Wisła II Kraków Spartakus Daleszyce - Karpaty Krosno Garbarnia Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ Stal Rzeszów - MKS Trzebinia/Siersza 15. kolejka - 29/30 października MKS Trzebinia/Siersza - JKS Jarosław Podhale Nowy Targ - Stal Rzeszów Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wierna Małogoszcz Karpaty Krosno - Garbarnia Kraków Wisła II Kraków - Spartakus Daleszyce Unia Tarnów - Motor Lublin Orlęta Radzyń Podlaski - Cosmos Nowotaniec Resovia - Soła Oświęcim 16. kolejka - 5/6 listopada JKS Jarosław - Soła Oświęcim Cosmos Nowotaniec - Resovia Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski Spartakus Daleszyce - Unia Tarnów Garbarnia Kraków - Wisła II Kraków Wierna Małogoszcz - Karpaty Krosno Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Stal Rzeszów - Avia Świdnik MKS Trzebinia/Siersza - Podhale Nowy Targ 17. kolejka - 12/13 listopada Podhale Nowy Targ - JKS Jarosław Avia Świdnik - MKS Trzebinia/Siersza KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska Wisła II Kraków - Wierna Małogoszcz Unia Tarnów - Garbarnia Kraków Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Daleszyce Motor Lublin - Resovia Soła Oświęcim - Cosmos Nowotaniec
 
 
18.01.2017

Gierka wewnętrzna

We środę (18.01) piłkarze Karpat rozegrali sparing wewnętrzny. W gierce wzięło udział pięciu testowanych zawodników.
 
16.01.2017

Przekaż 1% podatku na Karpaty

Przypominamy wszystkim sympatykom Karpat Krosno o możliwości finansowego wsparcia naszego klubu poprzez przekazanie jednego procenta podatku dochodowego. Może to zrobić każdy kto będzie rozliczał się z Urzędem Skarbowym. By 1% podatku trafił do krośnieńskich Karpat należy odpowiednio wypełnić rubryki w swoim zeznaniu podatkowym.  W wypełnianym zeznaniu podatkowym PIT za rok 2016 w części „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)” wpisujemy następujące dane: „Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Krośnieńskiego” W rubryce „Nazwa KRS” należy wpisać: 0000217739 W rubryce „Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem” należy wpisać: K.S.Karpaty Krosno - piłka nożna
 
15.01.2017

Trener Fedoruk o przygotowaniach do rundy wiosennej

Trener Adam Fedoruk mówi o przygotowaniach do rundy wiosennej oraz o zmianach w kadrze Karpat. Zapraszamy!
 
14.01.2017

Młodzież już sparuje

Juniorzy Karpat rozegrali pierwsze w tym roku mecze sparingowe.
 
14.01.2017

Młodzi piłkarze włączeni do kadry!

Trener Adam Fedoruk jeszcze jesienią zapowiadał, że będzie dawał szansę młodym piłkarzom. Nasz szkoleniowiec słowa dotrzymał i od początku okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej do pierwszej kadry włączył zdolnych juniorów.  Z seniorami trenują Przemysław Sajdak ,  Piotr Deptuch ,  Dawid Król ,  Patryk Pelc , Szymon Pankiewicz , Kamil Półchłopek i Patryk Orzechowski .  Młodzi zawodnicy dostaną szansę na pokazanie swoich umiejętności nie tylko w treningach, ale również w meczach sparingowych.
 
14.01.2017

Karpaty wróciły do treningów

9 stycznia piłkarze Karpat rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2016/2017.
 
23.12.2016

Życzenia Bożonarodzeniowe

 
 

Więcej aktualności >