Menu
 

Karpaty Krosno

VS

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

 
ul. Legionów 1, 38- 400 Krosno
27 sierpnia, godz. 17:00
Główni Sponsorzy Karpat
 
11.08.2016

Ligowe statystyki Karpaciarzy

NAJWIĘCEJ MINUT NA BOISKU :  Zbigniew DĄBEK - 360 Mateusz KANTOR - 360 Andrij NIKANOWYCZ - 360 Dawid CEMPA - 321 Przemysław SZKATUŁA - 309 Oskar WIELICZKO - 308 Eryk KRUPA - 292 Paweł JARZĄB - 270 Damian ŁANUCHA - 261 Kamil GROBORZ - 221 Adrian SITEK - 204 Mariusz GABRYCH - 187 Adrian BUSZTA -  170 NAJLEPSZY STRZELEC : Mariusz GABRYCH - 1 Przemysław SZKATUŁA - 1 JOKER : Mariusz GABRYCH - 1 STRZELCY RZUTÓW KARNYCH : Przemysław SZKATUŁA - 1/1 NAJWIĘCEJ ASYST : Daniel PASZEK - 1 MECZE BEZ PUSZCZONEJ BRAMKI : Oskar WIELICZKO - 1 ŻÓŁTE KARTKI : Damian ŁANUCHA - 2 Kamil GROBORZ - 1 Zbigniew DĄBEK - 1 Dawid CEMPA - 1 Mateusz KANTOR - 1 CZERWONE KARTKI : Damian ŁANUCHA - 1  
 
12.07.2016

Terminarz III ligi

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek IV grupy III ligi. Rozgrywki rozpoczną się 6 sierpnia. Na inaugurację Karpaty zagrają w Rzeszowie, gdzie zmierzą się z miejscową Stalą.  W pierwszym spotkaniu na własnym boisku biało-niebiescy podejmą drużynę MKS Trzebinia/Siersza.  1. kolejka - 6/7 sierpnia Cosmos Nowotaniec - JKS Jarosław Motor Lublin - Soła Oświęcim Spartakus Daleszyce - Resovia Garbarnia Kraków - Orlęta Radzyń Podlaski Wierna Małogoszcz - Unia Tarnów Podlasie Biała Podlaska - Wisła II Kraków Stal Rzeszów - Karpaty Krosno MKS Trzebinia/Siersza - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 2. kolejka - 13/14 sierpnia JKS Jarosław - Avia Świdnik KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ Karpaty Krosno - MKS Trzebinia/Siersza Wisła II Kraków - Stal Rzeszów Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska Orlęta Radzyń Podlaski - Wierna Małogoszcz Resovia - Garbarnia Kraków Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce Cosmos Nowotaniec - Motor Lublin 3. kolejka - 17 sierpnia Motor Lublin - JKS Jarosław Spartakus Daleszyce - Cosmos Nowotaniec Garbarnia Kraków - Soła Oświęcim Wierna Małogoszcz - Resovia Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski Stal Rzeszów - Unia Tarnów MKS Trzebinia/Siersza - Wisła II Kraków Podhale Nowy Targ - Karpaty Krosno Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4. kolejka - 20/21 sierpnia JKS Jarosław - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Karpaty Krosno - Avia Świdnik Wisła II Kraków - Podhale Nowy Targ Unia Tarnów - MKS Trzebinia/Siersza Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów Resovia - Podlasie Biała Podlaska Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz Cosmos Nowotaniec - Garbarnia Kraków Motor Lublin - Spartakus Daleszyce 5. kolejka - 27/28 sierpnia Spartakus Daleszyce - JKS Jarosław Garbarnia Kraków - Motor Lublin Wierna Małogoszcz - Cosmos Nowotaniec Podlasie Biała Podlaska - Soła Oświęcim Stal Rzeszów - Resovia MKS Trzebinia/Siersza - Orlęta Radzyń Podlaski Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów Avia Świdnik - Wisła II Kraków KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Karpaty Krosno 6. kolejka - 31 sierpnia JKS Jarosław - Karpaty Krosno Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Unia Tarnów - Avia Świdnik Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ Resovia - MKS Trzebinia/Siersza Soła Oświęcim - Stal Rzeszów Cosmos Nowotaniec - Podlasie Biała Podlaska Motor Lublin - Wierna Małogoszcz Spartakus Daleszyce - Garbarnia Kraków 7. kolejka - 3/4 września Garbarnia Kraków - JKS Jarosław Wierna Małogoszcz - Spartakus Daleszyce Podlasie Biała Podlaska - Motor Lublin Stal Rzeszów - Cosmos Nowotaniec MKS Trzebinia/Siersza - Soła Oświęcim Podhale Nowy Targ - Resovia Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów Karpaty Krosno - Wisła II Kraków 8. kolejka - 10/11 września JKS Jarosław - Wisła II Kraków Unia Tarnów - Karpaty Krosno Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Resovia - Avia Świdnik Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ Cosmos Nowotaniec - MKS Trzebinia/Siersza Motor Lublin - Stal Rzeszów Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska Garbarnia Kraków - Wierna Małogoszcz 9. kolejka - 17/18 września Wierna Małogoszcz - JKS Jarosław Podlasie Biała Podlaska - Garbarnia Kraków Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce MKS Trzebinia/Siersza - Motor Lublin Podhale Nowy Targ - Cosmos Nowotaniec Avia Świdnik - Soła Oświęcim KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski Wisła II Kraków - Unia Tarnów 10. kolejka - 24/25 września JKS Jarosław - Unia Tarnów Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła II Kraków Resovia - Karpaty Krosno Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Cosmos Nowotaniec - Avia Świdnik Motor Lublin - Podhale Nowy Targ Spartakus Daleszyce - MKS Trzebinia/Siersza Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów Wierna Małogoszcz - Podlasie Biała Podlaska 11. kolejka - 1/2 października Podlasie Biała Podlaska - JKS Jarosław Stal Rzeszów - Wierna Małogoszcz MKS Trzebinia/Siersza - Garbarnia Kraków Podhale Nowy Targ - Spartakus Daleszyce Avia Świdnik - Motor Lublin KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Cosmos Nowotaniec Karpaty Krosno - Soła Oświęcim Wisła II Kraków - Resovia Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski 12. kolejka - 8/9 października JKS Jarosław - Orlęta Radzyń Podlaski Resovia - Unia Tarnów Soła Oświęcim - Wisła II Kraków Cosmos Nowotaniec - Karpaty Krosno Motor Lublin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Spartakus Daleszyce - Avia Świdnik Garbarnia Kraków - Podhale Nowy Targ Wierna Małogoszcz - MKS Trzebinia/Siersza Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów 13. kolejka - 15/16 października Stal Rzeszów - JKS Jarosław MKS Trzebinia/Siersza - Podlasie Biała Podlaska Podhale Nowy Targ - Wierna Małogoszcz Avia Świdnik - Garbarnia Kraków KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Spartakus Daleszyce Karpaty Krosno - Motor Lublin Wisła II Kraków - Cosmos Nowotaniec Unia Tarnów - Soła Oświęcim Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 14. kolejka - 22/23 października JKS Jarosław - Resovia Soła Oświęcim - Orlęta Radzyń Podlaski Cosmos Nowotaniec - Unia Tarnów Motor Lublin - Wisła II Kraków Spartakus Daleszyce - Karpaty Krosno Garbarnia Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ Stal Rzeszów - MKS Trzebinia/Siersza 15. kolejka - 29/30 października MKS Trzebinia/Siersza - JKS Jarosław Podhale Nowy Targ - Stal Rzeszów Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wierna Małogoszcz Karpaty Krosno - Garbarnia Kraków Wisła II Kraków - Spartakus Daleszyce Unia Tarnów - Motor Lublin Orlęta Radzyń Podlaski - Cosmos Nowotaniec Resovia - Soła Oświęcim 16. kolejka - 5/6 listopada JKS Jarosław - Soła Oświęcim Cosmos Nowotaniec - Resovia Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski Spartakus Daleszyce - Unia Tarnów Garbarnia Kraków - Wisła II Kraków Wierna Małogoszcz - Karpaty Krosno Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Stal Rzeszów - Avia Świdnik MKS Trzebinia/Siersza - Podhale Nowy Targ 17. kolejka - 12/13 listopada Podhale Nowy Targ - JKS Jarosław Avia Świdnik - MKS Trzebinia/Siersza KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska Wisła II Kraków - Wierna Małogoszcz Unia Tarnów - Garbarnia Kraków Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Daleszyce Motor Lublin - Resovia Soła Oświęcim - Cosmos Nowotaniec
 
12.07.2016

Transfery - lato 2016

Przyszli: DANIEL PAWLAK (Polonia-Stal Świdnica) DAMIAN ŁANUCHA (Stal Stalowa Wola) MATEUSZ KANTOR (Stal Stalowa Wola) KAMIL GROBORZ (Orlęta Radzyń Podlaski) OSKAR BĄCZEK (Iwonka Iwonicz) SZYMON SURDACKI (Gwarek Tarnowskie Góry) ADRIAN BUSZTA (Pelikan Nienachowo) ADRIAN SITEK (Izolator Boguchwała) MARIUSZ GABRYCH (Piast II Gliwice) OSKAR WIELICZKO (Karkonosze Jelenia Góra) KAMIL KASPERKOWICZ (LKS Pisarowce - powrót z wypożyczenia)   Odeszli: MACIEJ WOJCZUK (Pogoń Siedlce) TOMASZ BALUL (ROW 1964 Rybnik) JAROSŁAW PIĄTKOWSKI (Wisła Sandomierz) SEBASTIAN SZOMBIERSKI (GKS Katowice) MATEUSZ KOLBUSZ (Stal Stalowa Wola) JANUSZ WOLAŃSKI (Wisłok Wiśniowa) MAREK FUNDAKOWSKI (Izolator Boguchwała)
 
 
23.08.2016

Trener Owczarek nie poprowadzi już Karpat

Z dniem dzisiejszym odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny i zwolniony został trener Czesław Owczarek.
 
23.08.2016

Krajobraz po kolejce

III liga nabiera rozpędu. Za nami już 4 serie gier, a z każdą kolejną rywalizacja nabiera coraz większych emocji.
 
22.08.2016

Oświadczenie Zarządu Klubu Sportowego Karpaty Krosno

22.08.2016 r.
 
22.08.2016

Karpaty - Avia wypowiedzi trenerów

Wypowiedzi trenerów na konferencji prasowej po meczu Karpaty Krosno - Avia Świdnik.
 
21.08.2016

Kolejna porażka

Karpaty uległy na własnym terenie liderowi ze Świdnika 0:2 w meczu 4 kolejki III ligi.
 
20.08.2016

Nowy zawodnik w biało-niebieskich szeregach

Do zamknięcia okienka transferowego pozostało kilkanaście dni. Działacze Karpat nie marnują czasu. Do naszej drużyny dołączył kolejny zawodnik. W sezonie 2016/2017 nasze barwy reprezentował będzie 24-letni Daniel Pawlak. Nowy nabytek to środkowy obrońca. Urodzony we Wrocławiu piłkarz ostanie pół roku spędził w zespole III ligowej Polonii - Stal Świdnica, gdzie wystąpił w 15 meczach, zdobywając jednego gola.  Wcześniej Daniel bronił barw Śląska Wrocław, którego jest wychowankiem, MKS Oława, Czarnych Laskowice, Nielby Wągrowiec, niemieckiego NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 i cypryjskiego Digenís Voróklinis. Witamy w gronie Karpaciarzy!
 
20.08.2016

KARPATY - AVIA ŚWIDNIK ZAPOWIEDŹ

W 4 kolejce III ligi na Legionów zawita drużyna lidera - Avia Świdnik.
 
 

Więcej aktualności >